Jesteśmy przyjazną szkołą w Gorzowie Wlkp. z bogatą ofertą edukacyjną

3 pytania do Wandy Długosz-Bujak dyrektor znanej gorzowskiej szkoły Edugorzów 

- Trwają wakacje, ale zauważyłem że prowadzicie nabór w EduGorzów, jakie Pani poleca kierunki kształcenia?

- Nigdy nie jest za późno aby zmienić wykształcenie i wśród wielu propozycji naszej szkoły obecnie polecam Policealną Szkołę Medyczną na kierunku Opiekun Medyczny, gdzie czas trwania nauki to 3 semestry a zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym. Po ukończeniu nauki uczeń otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły policealnej oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje w  zawodzie 

Drugi z zawodów polecam zdecydowanie Opiekunka Dziecięca, a oferta adresowana jest do osób które po ukończeniu nauki mogą zajmować się  sprawowaniem fachowej opieki nad małymi dziećmi. Pracować mogą takie osoby poźniej w  żłobkach, przedszkolach, szpitalach, hospicjach, domach pomocy społecznej i innych ośrodkach które opiekują się dziećmi.

 

- Ubiegły rok szkolny zakończyło wielu obcokrajowców, czyli jesteście placówką edukacyjną przyjazną nie tylko dla obywateli Polski?

- Tak to prawda, wielu obywateli Ukrainy którzy zamieszkali w Gorzowie Wlkp. z nami uzyskali nowe wykształcenie i kwalifikacje.Mamy również  w naszej szkole osoby z  różnych innych narodowości, jesteśmy znani, jako szkoła przyjazna każdemu bez względu na wiek,status,narodowość czy poglądy!  

- Gdzie się mieści sekretariat i pracownie?

Sekretariat szkoły jest w centrum miasta ul.Pioniwrów 3-5 wejscie od ul.Sikorskiego. Pracownie i sale lekcyjne mieszczą się na ul.Garbary 9  w budynku Metalplast.

Dodaj komentarz